Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka: Familia Myth : info

17. června 2015 v 13:36 | Azmaija |  Anime a manga

Název :Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Žánry:fantazy,komedie,drama,akční

Počet dílů: 13

Rok vydání : 2013 Japonsko

Děj:

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka je novela pocházející z Japonska od autora Oomori Fujina, ta se poprvé objevila v roce 2013. V Japonsku jde o velice populární novelu, která má i vlastní spin-offy, který se poprvé objevují v roce 2014.

Hlavním hrdinou příběhu je Bell Cranel, který se snaží bojovat proti příšerám v Dungeonu. Je také v "rodině" Hestie, ve které je však jen on sám a Hestia. Oba se snaží získat větší slávu pro rodinu Hestie, avšak to zrovna není lehká práce. Bohové žijí na Zemi společně s ostatními rasami. Spousta z nich tu žije, kvůli tomu, že obyčejným rasám záviděli jejich smrtelnost, proto se rozhodli jít na Zem aby zde s nimi žili, avšak musí dodržovat jedno pravidlo. Nesmí použít svojí pravou moc nikdy. Proto, aby nějak zasáhli, musí bohové vytvořit "rodiny", kde budou hrdinové, kteří jí pomůžou. Ti co mají obrovskou "rodinu" žijí ve městech, avšak ti co mají malou, nebo žádnou "rodinu", žijí na okrajích a zde také žije Hestia s Bellem. Také nesmí vstupovat do Dungeonu (ale Hestia a pujde za Bellem do dungeonu :D ).

Postavy :

Ais Wallenstein,Bell Cranel,Freya( :D ),Hiphaistor,Hestia,Liliruca Arde (Lili),Hermes,Ryu Lion,Riveria Ljos Alf,Syr Flover,Welf Crozzo,Loki,Mikoto,Bete Loga,Eina Tulle,Asufi Al Andromeda

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama