Červen 2015

Sasusaku vs Yuushi

21. června 2015 v 19:39 | Azmaija |  Komixy
Nová generace :D

Info:Yui

17. června 2015 v 21:47 | Azmaija |  Angel Beats
Věk:14 let
Pohlavý:žena
Titul:
Blízcí:Hisako,Iwasawa Asami,Irie Mykui

Yui je velice energická dívka a je největší fanynkou skupiny Girls Dead Monster.
Je hyperaktivní a mluví neskutečně rychle a hlasitě. I když nazývá ostatní členy odboje idioty a s Hinatou neustále soupeří, nakonec se hlavně s ním a Otonashim spřátelí.
Před smrtí..Když byla Yui ještě malé dítě, srazilo ji auto. Od té doby byla paralyzována od krku dolů a upoutána na lůžko. Její matka se tak o ní musela až do konce starat, čehož Yui velice litovala. Jelikož neměla moc činností na výběr, tak nejvíce času trávila sledováním televize. Snila o tom, že bude dělat všechny věci, které viděla v televizi, až se uzdraví. To se ovšem nestalo a z neznámých důvodů zemřela.Posmrtný život...Yuzuru Otonashi se s ní poprvé setká, když po škole lepí plakáty Girls Dead Monster. Začne mu vykládat všechno o své lásce ke skupině. Po tom, co Iwasawa Asami, zakladatelka skupiny GirlsDeMo zmizí, Yui přesvědčí Yurippe a ostatní a zaujme místo zmizelé Iwasawy. To znamená, že zpívá a hraje na rytmickou kytaru. Ovšem když cvičí s ostatními novou skladbu, dívky jí vytknou, že nedokáže zpívat a hrát najednou. Když ale vstoupí do místnosti Hachibana Kanade a kytaru jí sebere s tím, že to akorát kazí, zkusí to Yui bez ní a ostatní členky skupiny jsou spokojeny. Yui ale píseň přijde bez její rytmické kytary suchá a rozhodne se Kanade pronásledovat…(Asi).Když Otonashi konečně pochopí, že Kanade není nepřítel a o co jí celou dobu šlo, pokusí se ji pomoct s Yuiným zmizením. Nejdřív vymyslí plán, při kterém má Kanade sebrat Yuinu kytaru, nechat se pronásledovat a poté ji "nechtěně" upustit, ten ale selže. Potom se rozhodne, že zjistí, čeho Yui v životě litovala. Přestože ho zaskočí, kolik nesplněných snů má, rozhodne se jí pomoci. Po tvrdém tréninku jí naučí wrestlingový German Suplex, nechá ji vyhrát fotbal proti pěti soupeřům a pokusí se splnit její další sen, odpálit homerun, což sice nevyjde, ale Yui je i tak šťastná. Nakonec se Otonashimu svěří i se svým posledním snem: vdát se. V tu chvíli se objeví Hinata a vyjádří k ní své city a slíbí, že až se ve skutečném světě potkají, vezme si ji nehledě na to, v jak špatném je stavu. Yui potom přijme svůj osud a zmizí.

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatte Iru Darouka: Familia Myth : info

17. června 2015 v 13:36 | Azmaija |  Anime a manga

Název :Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Žánry:fantazy,komedie,drama,akční

Počet dílů: 13

Rok vydání : 2013 Japonsko

Děj:

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka je novela pocházející z Japonska od autora Oomori Fujina, ta se poprvé objevila v roce 2013. V Japonsku jde o velice populární novelu, která má i vlastní spin-offy, který se poprvé objevují v roce 2014.

Hlavním hrdinou příběhu je Bell Cranel, který se snaží bojovat proti příšerám v Dungeonu. Je také v "rodině" Hestie, ve které je však jen on sám a Hestia. Oba se snaží získat větší slávu pro rodinu Hestie, avšak to zrovna není lehká práce. Bohové žijí na Zemi společně s ostatními rasami. Spousta z nich tu žije, kvůli tomu, že obyčejným rasám záviděli jejich smrtelnost, proto se rozhodli jít na Zem aby zde s nimi žili, avšak musí dodržovat jedno pravidlo. Nesmí použít svojí pravou moc nikdy. Proto, aby nějak zasáhli, musí bohové vytvořit "rodiny", kde budou hrdinové, kteří jí pomůžou. Ti co mají obrovskou "rodinu" žijí ve městech, avšak ti co mají malou, nebo žádnou "rodinu", žijí na okrajích a zde také žije Hestia s Bellem. Také nesmí vstupovat do Dungeonu (ale Hestia a pujde za Bellem do dungeonu :D ).

Postavy :

Ais Wallenstein,Bell Cranel,Freya( :D ),Hiphaistor,Hestia,Liliruca Arde (Lili),Hermes,Ryu Lion,Riveria Ljos Alf,Syr Flover,Welf Crozzo,Loki,Mikoto,Bete Loga,Eina Tulle,Asufi Al Andromeda


ZMĚNA!!!:D

15. června 2015 v 20:26 | Azmaija |  Ostatní ...........

Tak je tu memší změna(teda velká :D)...Tak hezky o začátku.Tenhle blog byl založen na Equestria gils..:3 No a to je zmněna JEDNA.

Už mně to moc nebaví co říct? Tak to už sem moc dávat nebudu :'( ..( no nula komentářů..tak jsem pochopila že už je to už jedno).

Změna DVA budu víc aktivní (KONEČNĚ XD )po X letech =D A budu sem dávat info o anime a manze :) Na pr:. Yuu byl bla bla bla …. něco . A možná mnozí si všimli že mam novou přezdívku..Ano uhadlis te =D Místo Sayuri mam Azmaija . To vše :3...