Červen 2014

Equestria girls :Twilight sparkle

25. června 2014 v 8:59 | Sayuri
Tak mam dalšíomg

Kiba x Remari

14. června 2014 v 17:56 | Sayuri |  Komixy
Ahoj tak jen tak na rychlo jsem dam komix Smějící se

Angel's Friends :Sladkůstka

10. června 2014 v 12:05 | Sayuri
Věk:15-16 let

pohlaví:žena (anděl,člověk)

Blízcí :Raf,Kabale,Cabirie,Urie,Miki

Schopnosti:Zastavovací křídla, zvukoví křídla .Mechanická křídla

Sladkůzka originále: Dolce je andílek a nejlepší kamarádka Raf a Urie. Vyskytuje se v animovaném seriálu Angel's Friends, přišla na planetu zemi, aby se jednoho dne stala Strážným andělem. Její barevná esence je růžová a má maskota motýlka.Společně se svojí protivnicí Kabale se stará o pozemšťana jménem Edward Kabale má tendenci říkat jí CUKŘÍKU což Sladkůstka v mnohých případech nemůže vystát.
Šestnáctiletá, mladá dospívající slečna, středně vysokého vzrůstu, o které lze říci, že má velmi temperamentní vzhled. Nosí neustále růžovo-bílé oblečení a růžové boty s mašličkou na podpatku. Má tmavě růžové vlasy, modré oči, růžová křídla a také růžovou svatozář. Moc ráda si ke svému oblečení kupuje doplňky, ale nejvíce sluneční brýle.(XD).Zábavná, milá, veselá, klidná, ale občas velmi brzy ztrácí svou sebedůvěru. Typické vlastnosti Sladkůstky, která je ze všech andílků nejpozitivnější a nejveselejší. Je schopná kohokoliv ze svých přátel obveselit, i když jsou smutní. Má ráda legraci, je moudrá, ale i naivní a tvrdohlavá. Její vášní je nakupování, hlavně kupování nových stylových slunečních brýlí, už od jejího jména lze říct, že ráda jí sladké jídla.
:)
esence

Sword Art Online : Info

7. června 2014 v 16:19 | Sayuri |  Sword Art Online
Tak jo svítí sluníčko a je hezky a poslední pár dní ne mam náladu psát.Od tět jsem budu dávat informace více o angel,i o jiné anime ale mně napadlo zrovna o Narutovi nebo My little pony Sword and online (tak nák) .Takže jsem dáme info o Sword ard online :)
Zánr :Fantasy , Akční ,Romantika , Dobrodružný
Vzník : 2009 asi :I Japonsko
Manga a anime : 9 svazků mangy , 25 dílů :)
Děj: Nás zavadí do fiktivního virtuálního (nebo jak se to píše ) světa ve kterém je několik tisíc hráčů :o ,kteří si hru SAO kuoupili .Do hry se hráči připojují zařízením NerveGear (helma pro virtuální realitu ), kteří je zároven i jejich CELA a znemožnuje se od SAO opojit .Když někdo v SAO zemře nebo mu NerveGear násilně obejmu světě , tak zemře i ve skutečnosti (NerveGear mu usmaží mozek mikrovlným pulzem ),tak že smrt ve hře znamená i smrt v reálném světě .Vše má na svědomí Kayaba Akihiko , který NerveGear a hru SAO navrhl a rozhodl se tohoto světa zmocnit a vytvořit z něj SVÉ HŘIŠTĚ , a tak stvořil hru ve které jsou hráči nuceni bojovat virtuálně o svůj reální život , jako by se jednalo o skutečnost .Jediná cesta jak opustit hru je dokončit jí a porazit hlavního bosse.Hráči jsou tak nuceni vyrazit na cestu a probít se cestu skrz nebezpečné lokace ne jimž konci, vždy čeká velmi obtížný boss a tak začíná jejich boj o vlastní životy .

Postavy :
Yui ,Sugou Nobuyyki ,Silica ,Sakuya,Sachi,Nagata Shinichi,Rosalia,Lisbeth,Kuradeel,Klein.Kirito(hlavní hrdina ),Kirigaya Suguha,Kayaba Akihiko ,HeathvliFF,Diabel,Alicia Rue,Agil,Asuma(tu miluju to je moje oblib postava :) ) td......


No Itachi

5. června 2014 v 19:44 | Sayuri |  Komixy